Lesbietės dienoraštis (IX). N-18

© www.ivairiseima.lt

Prieš gerą mėnesį paklausiau kelių žmonių, kurie paskaito mano rašliavą, apie ką jiems įdomu būtų skaityti. Man buvo smalsu išgirsti atsakymus.

Su plačiomis šypsenomis, apnuoginant dantis, atsakymai sutapo ‒ apie seksą.

Hmm… susimąsčiau. Kodėl gi neparašius ir apie tai.

Kas yra seksas man? Koks jis tapo nėštumo metu?

Atmintyje iškarto išplaukia mūsų pirmasis lemtingas susitikimas su Partnere. Pirmą kartą mylėjomės net neprisilietusios. Laikydama vyno taurę rankoje, tik linksėjau besiklausydama Jos ir jaučiau savo širdies plakimą. Prastai atsimenu, apie ką mes tą vakarą kalbėjomės. Bet atsimenu jausmą, kai Ji lietė mane žvilgsniu, o mano keliai drebėjo, ir buvo baisu prieiti arčiau.

Aš sekso nesiejau ir nesieju su tam tikromis kūno dalimis.

Galiu mylėtis su bet kuria Jos dalimi, piešdama ant Jos kūno pirštais fraktalus, mandalas ir linijas. Mylėtis leidžiant liežuviui atlikti meilės šokį ant visos odos platybės, neapeinant įdubimų ar išlenkimų.

Seksas nėra visuomenės apibrėžto idealaus kito kūno „turėjimas“.

Mane jaudina individualūs kūno niuansai. Man tai tarsi atradimas-apdovanojimas, o ne kitų išmąstyta ne/tobulybė.

Seksas prasideda man išeinant į darbą, tarpdury, kai aš jau su batais ir kepure. Kai Ji trumpam apsvaiginusi prailgina atsisveikinimo bučinį, laikydama mano rankas už nugaros. Išbėgu vėluodama.

Bet… Preliudija jau prasidėjo, ir tęsinio gali tikėtis tik grįžus namo bei pasisveikinus vakare.

Čia sustosiu.

Nėštumo metu norą mylėtis čia ir dabar, sugriebus vieną kitą kuo stipriau, laikinai keičia begalinis atsargumas, jautrumas ir švelnumas, su trumpais pagreitintų kadrų intarpais.

Nors prisipažinsiu ‒ miego noras užaugo, tad galbūt kelis kartus lūžau tik prisilietusi prie pagalvės, tuo ir pabaigdama vakarą.

Lakinai nesu labai „patogi“ sugriebti, ir vietos atžvilgiu nesu šiuo metu universali, bet seksas lieka toks pat, tik trumpam, prieš beldimą į jo duris, Partnerė atsargiai apeina metrą palei ekvatorių*.

Artumė

*Ekvatorius ‒ geografinis pusiaujas.

Parašykite komentarą