Mama ir dukra: mėgstame daug vaikščioti!

Pristatome dar vieną www.ivairiseima.lt interviu:

Jūsų šeimos sudėtis (narių skaičius, amžius, profesijos, statusas)?

Mes esame dviese, aš ir mano dukrytė (tėtis gyvena atskirai, kitoje šalyje). Be mūsų dar yra močiutė, diedulis ir teta ;)

Kokios Jūsų šeimos vertybės?

Atvirumas, nuoširdumas, meilė, supratimas, palaikymas.

Kokius talentus Jūsų šeimoje galima atrasti?

Talentai dar ieškomi ;) Mažoji bando dainuoti, bet labai mėgsta ir šokti. Aš šiek tiek piešiu, tik, va, to talentu dar neišdrįsčiau pavadinti, tiesiog žinau, kad man patinka tai daryti :)

Kaip kartu leidžiate laisvalaikį, atostogas?

Be galo mėgstame vaikščioti į teatrą, kartais visi kartu, kartais atskirai. Mėgstame gyvos muzikos koncertus. Atostogos – keliavimas.

Dukrytė yra labai ištverminga ir (kaip ir aš) mėgsta daug daug vaikščioti, todėl mūsų kelionės dažniausiai būna pažintinės. Nemėgstame teisiog gulėti, aktyvus laisvalaikis ‒ artimesnis mūsų širdutėms.

Kaip susitaikote, kai susipykstate?

Atsiprašome, kai esame neteisios/-ūs, apsikabiname ir pasakome, kad mylime.

Jūsų šeimos nariai ‒ iš skirtingų kultūrų, tautybių ar rasės. Kaip į norą kurti tokią šeimą reagavo giminės ir bičiuliai? Ar sulaukiate praeivių žvilgsnių?

Mano dukrytės tėtis yra indas, tad ji yra lietuvė-indė. Ji truputėlį tamsesnė nei daugelis vaikų Lietuvoje. Sulaukiam žvilgsnių gatvėje, klausimų, kokios tautybės jos tėtis. Labai retai, bet būna ir nemalonių komentarų ‒ kad aš jos susilaukiau „su čigonu“, deja, išsakytų paniekinamu tonu. Tačiau aš į tokius žmones nekreipiu dėmesio, man jų tiesiog gaila. O atkalbinėjimų buvo daug dėl jos tėčio, tik gal tai labiau lėmė ne jo tautybė, o jo asmenybė :)

Ar pažįstate šeimų, kuriose auga neįgalus vaikas? O šeimų, kuriose vienas iš suaugusių asmenų yra su negalia? Kaip, jūsų akimis, sekasi tokioms šeimoms?

Nepažįstu tokios šeimos, bent jau šiuo metu kažkaip nepamenu nė vienos šeimos, kur būtų nors vienas asmuo neįgalus. Šiaip manau, kad šeimos, sugebančios būti vieningos, tokiais atvejais yra labai stiprios ir puikus meilės pavyzdys kitiems.

Ar pažįstate homoseksualių žmonių, kurie yra ilgalaikiuose santykiuose, gyvena kartu arba norėtų sukurti šeimą? Ką manote apie tai, kad kai kuriose tokiose šeimose jau auga vaikai?

Taip, pažįstu homoseksualų šeimų ir labai žaviuosi tais žmonėmis, jų stiprybe, meile. Dėl vaikų augimo ‒ nesvarbu kokioj šeimoj vaikai auga, homoseksualų, heteroseksualų, svarbu, kad jie apsupti meilės, rūpesčio, šilumos.

Ko palinkėtumėte kiekvienai šeimai?

Meilės, supratingumo, atvirumo, šilumos, džiaugsmo kiekvieną dieną. Ir niekada nepamiršti, kad gyvenimas tikrai yra gražus :)

Parašykite komentarą