Kviečiame dalyvauti konkurse „Mano vaiko miegamasis pasakoja…“

Dalinamės gražia užsienio fotografo JAMESO MOLLISONO iniciatyva ir savo ruožtu įvairias šeimas kviečiame dalyvauti konkurse „Mano vaiko miegamasis pasakoja…“

Laukiame:

  • Įdomių ‒ netikėtų arba kasdieniškų ‒ jūsų vaiko (vaikų) miegamojo nuotraukų.
  • Vaikų piešinių temomis: „Aš miegu“, „Sapnavau tokį sapną…“, „Vakaras su šeima“.
  • Vaikų sukurtų eilėraščių arba trumpų tekstelių (iki 1 lapo) minėtomis temomis.
  • Jūsų užrašytų juokingų, išradingų, išmintingų ar filosofinių vaikų pasisakymų apie miegą ir sapnus.

Prašome siųsti el.paštu, nurodydami „Konkursui“ ivairovesnamai@gmail.com iki spalio 16 d.

Pažadame, kad konkurso nugalėtojai be prizų neliks. Šeimai, kurioje auga pats mažiausias dalyvis, bus įteikta Dormeo antklodėlė, įdomiausio teksto ar/ir nuotraukos autoriams – ką ti pasirodžiusi knygelė „Kaip atsiranda vaikai“ bei spalvinga nenormatyvių pasakų knyga. Visų kitų laukia žaismingi atminimo prizai.

Nuotraukas ir tekstus ketiname sudėti į knygą ir esant galimybėms ją išleisti!

Įvairovės ir edukacijos namai

   

Vietos, kur miega vaikai

JAMES MOLLISON

Knyga „Kur miega vaikai“ vaikų iš viso pasaulio istorijas pasakoja per jų portretų ir miegamųjų fotografijas. Kai Fabrica manęs paprašė sugalvoti idėją, skatinančią susimąstyti apie vaikų teises, mintimis netikėtai nuklydau į savo miegamąjį: koks svarbus šis kambarys buvo man augant, kaip jis parodė, ką turėjau ir koks buvau. Supratau, kad žvilgsnis į vaikų miegamuosius padėtų atskleisti kai kurias sudėtingas situacijas ir socialines problemas, kurios juos veikia. Iš pat pradžių nenorėjau, kad būtų kalbama tik apie besivystančių pasaulio šalių vaikus, kuriems „tiek daug reikia“, norėjau, kad šis projektas apimtų įvairias situacijas. Taip pat atrodė verta fotografuoti ir pačius vaikus – atskirai nuo miegamųjų ir neutralioje aplinkoje. Maniau, kad miegamųjų nuotraukos geriausiai parodys vaikų materialines ir kultūrines aplinkybes, detales, kurios neišvengiamai skiria žmones vieną nuo kito, o patys vaikai būtų matomi kaip individualūs asmenys, lygūs, tiesiog vaikai. Čia pateikiamos nuotraukos atrinktos iš 56 fotografijų, sudėtų į knygą (išleido Chris Boot, 2010 m. lapkritis). Knyga parašyta ir skirta 9‒13 metų vaikams, siekiant juos sudominti vaikų gyvenimais visame pasaulyje, jų socialinėmis problemomis, tačiau taip pat yra rimta fotografinė esė suaugusiems skaitytojams.


Autorius: JAMES MOLLISON

Visą knygą galima rasti: http://issuu.com/chrisboot/docs/where_children_sleep_by_james_mollison

Parašykite komentarą