Kaip atsakyti į nepatogius mažųjų klausimus?

Pedagogus, vaikų psichologus, tėčius, mamas ir visus, kurie augina ar ugdo mažus vaikus, kviečiame į praktinį seminarą, kurio metu metu gilinsimės į priežastis, kodėl yra nejauku kalbėtis lytiškumo temomis, nagrinėsime, kokie stereotipai, mitai mus varžo.

Mes užaugome visuomenėje, kurioje su nuogumu ar lytiškumu susiję klausimai buvo laikomi tabu, arba dar blogiau – palydėti sugėdinimo ar pasmerkimo. Šis seminaras skirtas tėvams ir pedagogams, kurie nori auginti ir ugdyti vaikus, gerbiančius save ir savo kūną, savo ir kito privatumą.

Seminaras skatina kritinį mąstymą, suteikia mokslu grįstos informacijos ir žinių, o svarbiausia – didina pasitikėjimą savimi ir padeda suvokti, kaip svarbu kurti tokį ryšį su vaiku, kad jis galėtų mumis pasitikėti ir net sunkiausiose situacijose ateitų pasitarti, kartu ieškoti sprendimų ar gauti reikalingos informacijos.

Dalyviai susipažins su svarbiausiomis sąvokomis, sužinos, kas kokiu raidos tarpsniu vaikui yra būdinga, kokiomis lytiškumo temomis ir kaip tuo metu kalbėtis, praktiškai išbandys situacijas, su kuriomis kasdien susiduria tėvai bei pedagogai.

Seminarą veda edukologė Vilma Gabrieliūtė, žmogaus teisių specialistė, rengianti lytiškumo, lygių galimybių ugdymo programas tėvams, pedagogams, psichologams.
Seminaro trukmė: 4 val.
Registracijos į seminarą mokestis 20 EUR/asm. (studentams ir šeimos nariams taikomos nuolaidos)
Vietų skaičius ribotas.

Seminaras vyks: 2017 02 25, VILNIUJE.

Registracija:  https://goo.gl/YBBLpS

Plačiau: http://ivairovesnamai.lt/vaik371-t279vams.html

Parašykite komentarą