Kviečiame į VISŲ ŠEIMŲ DIENĄ Vilniuje!

Prisijungdamos  prie 40-ies šalių visame pasaulyje, VšĮ „ Įvairovės ir edukacijos namai“ ir Asociacija   „In corpore“  kviečia švęsti VISŲ ŠEIMŲ DIENĄ, atkreipiant dėmesį į tai, kad šeimų formos Lietuvoje yra įvairios – šeimos, kuriose tėtis ir mama augina vaikus,  vienišų tėvų šeimos, poros, kurios neplanuoja turėti vaikų, migrantų šeimos, tos pačios lyties šeimos ar poros,  šeimos, kuriose vaikai yra prižiūrimi senelių arba seserų/brolių, šeimos, patiriančios socialinę atskirtį ar ekonominį nepriteklių, daugiatautės/mišrios šeimos, tėvai, auginantys vaikus su negalia, tėvai, auginantys įvaikintus ar globojamus vaikus.

Visos šeimos ir poros turi būti gerbiamos ir vertinamos be išankstinio nusistatymo dėl jų tautybės, lyties ar šeimos struktūros. Šeima ne visada paremta genetiniais ar kraujo ryšiais, bet emociniais saitais, pasitikėjimu, ir visų svarbiausia –  atsakomybe už kiekvieną šeimos narį.

Data ir vieta:  2016 m. gegužės 7 d., šeštadienis, Vilniuje

Programa:

16:00 Iškyla prie Baltojo tilto (su užkandžiais, šiltais pokalbiais ir lauko žaidimais)

18:00 Filmo „Įvairių šeimų vaikai peržiūra kino teatre „Skalvija“. Įėjimas nemokamas.

Kol pasaulyje diskutuojama apie santuokos lygybės įtvirtinimą, filmas „Įvairių šeimų vaikai“ nukelia į tokių šeimų namus ir įtraukia į asmenines paaugliškas vaikų dramas. Namuose, apsuptas moterų, Gusas bando suvokti, ką reiškia būti vyru; Ebony mėgina išlavinti savo balsą ir rasti vietą, kur jos šeima būtų priimta; Mattas kelia klausimus, kaip Dievas, kuriam meldžiasi jo mamos, tuo pat metu gali jas pasmerkti pragarui; o Grahamo troškimą išmokti skaityti ir taip nudžiuginti savo tėvus apsunkina šeimos persikėlimas į Fidžį, kur homoseksualumas yra smerkiamas.

Kviečiame visus, kurie skatina pagarbą vieni kitiems ir nori  pripažinti bei švęsti įvairovę!

Nepamirškite užsiregistruoti, kad gautumėte detalią informaciją:

REGISTRACIJA: https://goo.gl/A90JJn

Renginys facebooke: https://www.facebook.com/events/925249067588186

Informacinis renginio partneris žmogaus teisių portalas www.manoteises.lt

www.ivairiseima.lt

Parašykite komentarą