Skirkime 2 proc. įvairioms šeimoms

Kaip žinote, LR įstatymai įtvirtina Lietuvos gyventojo teisę pajamų mokesčio dalimi iki 2 % paremti pasirinktą  organizaciją ar politinę partiją. Kviečiame pervesti 2 proc. VŠĮ Įvairovės ir edukacijos namų vykdomam informacinįam ir edukaciniam Įvairių šeimų projektui, kuriam buvo skirtas tik startinis finansavimas. Šiuo metu šį svarbų darbą atliekame aktyvių savanorių dėka. Mums reikalinga Jūsų parama, kad galėtume efektyviai didinti įvairių šeimų matomumą, spręsti ksenofobijos ir homofobijos problemas, kad galėtume gyventi visuomenėje, kur šeima kuriama pagarbos ir meilės principu, kur nei vienas jos narys nėra diskriminuojamas, atstumiamas. Kurkime atvirą visuomenę visiems kartu!
Norėsime Jums padėkoti, tad jei palaikote mus,
parašykite »›

VŠĮ Įvairovės ir edukacijos namairekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 302567689
Paramos gavėjo pavadinimas:
VŠĮ Įvairovės ir edukacijos namai.
Adresas:
L. Asanavičiūtės g. 4-198, Vilnius, 04301

Kaip?

  1. Savo interneto naršyklėje atsidarykite Elektroninę deklaravimo sistemą.
  2. Pasirinkite patogiausią būdą prisijungti prie sistemos. Tai galite padaryti suradę savo banko pavadinimą ir prisjungę prie elektroninės bankininkystės. Taip pat VMI priemonėmis ar naudojant el. parašą.
  3. Pasirinkite: Deklaravimas -> Dokumentų teikimas ->Pildyti dokumentą.
  4. Suraskite elektroniniam pildymui paruoštą formą Nr. 18  Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą (FR0512 v.2)

5.    Norėdami pateikti užpildytą formą spauskite Pateikti. Dėmesio! Jeigu kurį nors lauką užpildote klaidingai, sistema Jums nurodo padarytą klaidą, todėl galite lengvai viską pataisyti.

El. deklaravimo formos pateikimo Valstybinei mokesčių inspekcijai terminas – 2013 m. gegužės 1 d.


Picture

Ačiū, kad esate!

www.ivairovesnamai.lt

Parašykite komentarą