Asmenis su savo egzistencine įtampa

Mums džiazo muzika apima keturis asmenis, kurie groja įvairias melodijas, o „Pixar“ naujojo filmo „Siela“ pristatymas turi „Disney“ logotipą su disonuojančiu „Kai tu nori žvaigždės“ perdavimu, kad tik atskleistum, jog tai yra 12 metų muzikos klasėje vairavo mažai priežiūros reikalaujantis instruktorius Joe (Jamie Foxxas), bandydamas juos visus koordinuoti. Nieko nuostabaus, kad auklėjimas nėra pirmoji Joe meilė, nepaisant to, kad mūsų redaktorius sako, kad jis negalėjo nieko daugiau, kaip tik nurodyti, garantuodamas, kad tai apima tik 5 valandų per dieną darbą didžiąją metų dalį, kol paskambinome dėmesys, kad tai yra dalykas, kurį jis daro bet kokiu atveju („Tu esi nutraukta!“ – Red.). Pasišventęs muzikantas Joe tikrai turi būti džiazo fortepijono etatinis grotuvas, tačiau jo dvasia yra tikra svajonė. Bet kokiu atveju, jo mažai priežiūros reikalaujantis rodymas apima daugybę mamos malonumų dėl pasiūlymo įdarbinti, ji prašo jo užimti visą darbo laiką, nurodydama, kad mokykla siūlo, tačiau jis papildomai patikrino pas geriausią džiazo saksofonininkę Dorothea Williams (Angela Bassett) ir apakinta jo gebėjimų, ji siūlo jam pasirodyti.

„Aš perduočiau linksmą, jei kažkaip nutikčiau dirbti su Dorothea“, jis suskamba, kad suprastum, jog už kampo yra kažkas baisaus. Galų gale jis būna po juo, kai Džo mirtinai nusileidžia kanalizacijos angą ir atranda savo dvasią ant keliautojo, besiribojančio link Didžiojo Anapus, kitaip vadinamo Mirtimi!

Tikrai tai yra vienas iš „Pixar“ filmų, kuris, panašiai kaip „Aukštyn kojom“, sprendžia didžiausias gyvenimo problemas, kad būtų konkretus Carpe Diem – pasinaudok diena! kadangi Džo, matyt, prarado galimybę daryti tai, ko jam ilgai troško … … amžinybę. Ar kita vertus, ar jis? Skubiai grįžęs į savo žemiškąjį kūną, jis nušoka nuo keliautojo į „The Great Before“, kuris paruošia besimokančiųjų dvasias prieš jiems suteikiant kūną, kur jis užsibūna, kur jis supainiojamas su auklėtoju 22 (kurį išreiškė elfė Tina Fey), kuris nori, kad ji perduotų žemišką kūną. Taigi „Joe“ ir „22“ poroje yra abiejų, kuriems reikia skirtingų dalykų – Joe skubiai grįžta į savo gyvenimą fotografuodamas pagrįstą Niujorką, o 22 metai turi likti teoriniame „Great Before“, išskyrus atvejus, kai ji gali būti įsitikinusi kažkuo kitu.

Pete’as Docteris, turintis šeimą derinant filmus su teorinėmis ir, matyt, nesuprantamomis filmo idėjomis, sukūręs „Topsy turvy“, ir čia jis kuria kartu su Mike’u Jonesu ir Kempu Powersu (kurie taip pat dalijasi bendru koordinavimo kreditu). Jie parengia savo teorijas skirtingoms teorinėms visatoms, kuriomis Joe ir 22 grįžta atgal į Žemę, kur abu mokosi gyvenimo pratimų ryškiausiu būdu.

„Pixar“ filmuose buvo akivaizdžių jaunimo patrauklumo, pavyzdžiui, „Transporto priemonės“, tačiau jų geriausi filmai nuolat turėjo galimybę įtraukti suaugusius / globėjus, kurie yra labai gerai susipažinę su tuo, kas jiems tenka ir tema, kaip rasti Nemo baimę. vaiko netekimas patiria neapdorotą nervą, o „Topsy turvy“ – tai ankstyvo nepilnamečio įnirtingi chemikalai ir tai, kaip tėvams reikia išbandyti savo vaiką tokiu laikotarpiu. Siela, globojama Docterio, pereina į amžinai tiriamus asmenis su savo egzistencine įtampa ir dabar ir vėl nepriekaištinga neviltimi, atsižvelgiant į tai, kad turėtume būti protingi, negalintys susimąstyti apie savo egzistavimą su dejonėmis visais pasitaikiusiais šansais ir visais atvejais tam tikra priežastimi mes tai priskirsime. Kaip 22, vingiuodamas „The Great Before“, kompaktiškai sako: „Čia negali daužyti dvasios, to Žemė iš tikrųjų eina!“

Siela atsidaro Kalėdų dieną po metų, kai mes visi kentėjome, ir dabar, ir vėl praradome, tiek daug ir švilpime paviršutiniškai, kad tai domina vaikus (yra Žemės susietos Joe ir jo kačių scenos, kurias vaikai dievins). centras „Siela“ turi sielą, o temos yra išbandymas ir motyvacija suaugusiesiems, tiesiai šviesiai klausiantiems: „Kaip jūs tęsite savo gyvenimą?“