Netoliese esantis spektaklių centras

Apipavidalintas vieninteliu žodžiu „Tenet“ ir kovojantis dėl viso pasaulio ištvermės, Pagrindinis veikėjas (John David Washington) leidžiasi į naktinio pasaulio visuotinės žvalgybos visatą, vykdydamas misiją, kuri atsiskleis praeityje.

Teigti, kad Christopheris Nolanas yra greičiausiai labiausiai vertinamas ir nuoširdžiai plojantis vadovas per visą filmo egzistavimo laiką, būtų švelniai tariant, be jokios abejonės. Nuosekliai jis padarė puikų meistriškumą, kuris yra lygiavertės dalys, labai patrauklios ir giliai provokuojančios, pavyzdžiui, „Inception“, „Interstellar“ ir „The Dark Knight“.

Nuo tada, kai jis buvo paskelbtas, 11-asis Nolano filmas „Tenet“ buvo vienas iš mano dažniausiai numatytų, jei ne labiausiai numatytų, filmų per visus metus. Aš ką tik pamačiau tą vieną priekabą, kuri buvo pristatyta dar prieš metus gruodžio mėnesį, ir nuoširdžiai stengiausi išvengti bet kokių užsegimų ar kitos ribotos trukmės medžiagos. Nepaisant to, kad šį vasarį pasirodžiau plėšriųjų paukščių IMAX, man buvo atlikta dešimties minučių „Tenet“ apžvalga, kuri mane pribloškė, nepaisant to, kad nežinojau visiškai nieko. Vien visko dydis ir ekspozicija buvo praktiškai bauginanti ir nepriekaištinga iliustracija, kaip Christopheris Nolanas daro tai, kas jam specializuota.

Tikrai nežinojau, ar mačiau „Tenet“ teatruose, ar ne. Kaip mes visi žinome, pandemija COVID-19 sunaikino viską visiems, vis dar yra ypač pavojinga, tačiau matydami, kaip tam tikros planetos dėmės palaipsniui gerėja, kino teatrai vėl pradeda veikti teisėtos gerovės ir gerovės dėka. parengtos saugumo konvencijos. Buvau nepaprastai patenkintas pamatęs, kad mano netoliese esantis spektaklių centras nebuvo apsaugotas keletu geros savijautos metodų, todėl džiaugiausi šią savaitės pabaigą pamatęs „Tenet“ IMAX, kuris, beje, pasirodė mano pirmas kartas kine nuo kovo mėn. .

Kad kamuolys riedėtų, pasakysiu, kad tuo atveju, jei jūs taip pat tikitės bet kuriuo artimiausiu metu grįžti į kiną, „Tenet“ nėra tas filmas, kurį turėtumėte pamatyti. Nepaisant to, kad negaliu teigti, kad tai yra visiškai nepriekaištingas ir geriausias filmas, kurį kada nors sukūrė Nolanas, tai vis dar įspūdinga „galvos suklupimo“ įmonė, kuri nustebins, kai baigsis.

Daugybė žmonių pamatys „Tenet“ ir nurodys, kad nebuvo pakankamai aktyvios veiklos. Jie pasakys, kad buvo per daug kalbėta ir šios minutės buvo pernelyg alinančios. Nesugebėjau daugiau skirtis. Nolanas yra ekspertas, suteikiantis savo miniai nedidelius duomenų fragmentus, kad jus suintriguotų, tačiau ilgainiui jis jums siūlo vis daugiau atsakymų, o po to, paskutinę įmanomą sekundę, pradeda teikti mums dar daugiau klausimų tai niekada nebuvo padaryta dirginančiai ar neįkvepiančiai.

Paskutinę „Tenet“ valandą buvo viena sekundė, kuri, kaip aš norėčiau galvoti, yra vienas geriausių kada nors ekrane rodytų trečiųjų veiksmų, kuriame aš tikrai įsivaizdavau, kad man viskas sutvarkyta. Kai mano smegenėlės pamažu dėliojo visus kūrinius į mįslę, Nolanas įėjo ir padarė didžiulį pokytį ir privertė mane vėl išnarplioti visa tai, kas neseniai atsiskleidė ekrane. Tai filmas, kurį taip stulbinančiai išpainioti, tačiau, matyt, ateinančiais metais bus labai smagu kelti hipotezę su atskirais kino gerbėjais.

Akivaizdu, kad filmas turi atsakymų. Ar kita vertus, ar ne taip? Jis yra taip nenuspėjamai suplanuotas taip sąmoningai, kad kažkuriam mano gabalėliui reikia nuoširdžiai pareikšti, kad Nolanas sukūrė filmą, kuris yra per daug varginantis ir nežymiai sunkiai viską suvokiantis. Nepaprastai smagu ir turininga žiūrėti filmą ir svarstyti atsakymus po jo žiūrėjimo, ir aš vertinu tokius prodiuserius kaip Nolanas, kurie mėgsta mesti iššūkį savo miniai. Aš tai niekinu, kai prodiuseris užmezga jų minią. Man patinka, kai ateina viršininkas ir priverčia stebėtoją susimąstyti apie tai, ką ką tik pamatė.

Tokie nesuskaičiuojami kino filmai šiais laikais jaučiasi labai išleidžiami ilgą laiką. Jie gali būti įdomūs, kai juos žiūrite, tačiau, tikėtina, pamiršite tai per dieną ar dvi. Tai nėra visiškai „Tenet“ situacija. Aš apsvarstysiu šį filmą už nepaprastai reikšmingą laiko tarpą ir beveik nekantrauju patikrinti, ar galiu sugriauti pasirodžiusį nesuvokiamą filmo paslaptį.