Senovės retenybių ir akivaizdžiai individų

Kad ir kokios būtų jūsų emocijos apie Christopherio Nolano filmus, sunku atmesti, kad jis turi neabejotiną filmų amato viziją ir kad jis traukia tam tikras stygas, kurių pajėgumas nėra toks, kaip niekas kitas. Pradiniai jo filmai rodė ilgesį paimti konkretų siužeto tašką ir pažvelgti į jį taip, kad žmonės tiesiog nebuvo pripratę prie filmų ypatybės. „The Keepsake“ galėjo jums nenugalėti, o tyrimas po filmo galėjo sukelti tam tikrą neaiškumą, ar kas nors iš jų pasirodė gerai ir gerai, tačiau tuo metu buvo sunku neįsitraukti į psichologinio intereso vertinimą.

Fundamentali informacija apie tą patį pajėgumą ir niekam neliks jokios abejonės, kad Nolanas koordinavo kiekvieną jos sekundę, tačiau tai prarasta kuriant koaną, kuris nieko gero nežada, tačiau tikrasis filmas į tai tikrai neatkreipia dėmesio. . Tais atvejais, kai ankstesniems „Nolan“ bandymams reikėjo ištirti, ką iš tikrųjų gali reikšti neįprastas psichikos pažeidimas arba tikras proto griovimo ekspansija ir gilumas, „Tenet“ veikiausiai yra parduodamas dėl savo intelekto ir norėtų stebinti kūrinio ypatumas trukdo padaryti jo protą.

Johnas Davidas Washingtonas (kaip pagrindinis veikėjas) yra įtrauktas į kitą nusikaltimų grupę, kai jis įsipainioja į siužetą, kuris yra svarus, tačiau papildomai aiškiai supainiotas iš visų frontų. Jis susiduria su duomenimis, kad yra senovės retenybių ir akivaizdžiai individų, kurie iš tikrųjų laikui bėgant eina atvirkščiai. Tam tikras slaptas slaptumas yra tai, kad visi dalykai ruošiasi … kažkam, sukūrę naujovių, leidžiančių tai įsivaizduoti, ir kad ir koks būtų siužetas, tai negali būti nieko priimtino.

Neilgai trukus jis pradeda dirbti su kitu specialistu Neilu (Robertu Pattinsonu) ir turėdamas omenyje, kad pora daug negalvoja apie tai, kas vyksta, ar kaip susitvarkyti, kas vyksta, tampa akivaizdu, kad vyksta pirmos klasės susirinkimai. tų „naujausių“, o stulbinamai turtingas rusas Satoras (Kennethas Branaghas) yra kritinis linksmintojas bet kokiuose su laiku susijusiuose triukuose.

Nolanas čia vaidina „Bondo“ filmą su įtartinais sumanymais, nepaprastais rajonais ir niekšais, dengiančiais akivaizdą prabangumą, tačiau tai yra Bondas per mokslinės fantastikos centrą, kuris užima įdomius užsiėmimus ir blefus blefuose, neabejotinai turėdamas sumanumas reiškia, kad ir tai atrodo puiki scena tuo metu fotografuoti. Transporto priemonės, važiuojant absurdiškai, važiuoja atbuline eiga, nepaisant to, kad filmas buvo tęsiamas ir pademonstravo, jog tai prieštarauja jos pačios hipotezei, nėra žinomo kelio, kaip šliužas pateko į akmens aikštę. galų gale neteikia jokios sąskaitos racionalumo, laikas pats veikia penkiais unikaliais, sudėtingais būdais, nes tai yra dalykas, kurį reikia pradėti nuo vienos scenos, o tada prie kitos. Galiausiai, šiaip ar taip, „linksma pramoga“, tuo metu viskas gali virpėti, niekas iš tikrųjų nesudaro triukų masės į istoriją, apie kurią verta dažnai pagalvoti.

Vašingtonas ir Pattinsonas yra beveik žavūs ir perteikia personažus, kuriuos norėtumėte žiūrėti kažkuo, kas jums netinka, tačiau Branaghas kandžioja kraštovaizdį darbe, kuris verčia jus spėti, kad jis paprašė pasukti ūsus, o Nolanas nesiruošė pasakyti Nr.

Tai yra gėda, atsižvelgiant į tai, kad kačių ir pelių atstovai, be beprotiškų diskusijų, grįžta į „Follow“ ir „The Prestige“, kai Nolanas galėjo jus įsisiurbti su mažiausiu mikroskopuojančios žmonijos amatu. Apimta istorija žavi. Tas, kuris tiesiog nukrypstamai sutapatinamas su bet kokia moksline fantastika. Galbūt visų pirma, fondas sumanė būti po reprobacijos, kai iš tikrųjų neįsivaizduojate kokio galo jie yra, yra tokia sąskaita, kuri gali laikyti minią žmonių ant delno, kai jūs nedarote kvailys, kad tikrai nugriautum lėktuvą, jei jis prideda ką nors ekrane.

Labiausiai pastebimi baisiausi Nolano filmai yra pranašesni už daugelį kitų dalykų, motyvuodami tuo, kad jis paprastai bando nuveikti ką nors puikaus ir tiksliai neatvyksta. Šį kartą daugybę filmo teigiamų dalykų nuožmiai užgožia klastingas turinys, kuris menkina konfliktuodamas ir perduoda kiekvieną žingsnį nepaisant to.