Senoviškoje žemėje naujovė

Lūkesčiai yra dviašmenis kardas. Kartais tai veda mus, nepaisant siaubingų galimybių; tačiau, kadangi tai gali mus įtikinti svarbesniais dalykais, jis gali mus nuversti, kai jis yra įspaustas mūsų viduje.

Augustinas (Clooney) yra žvaigždžių žiūrovas, kuris yra pagrindinis poliarinės observatorijos specialistas. Likusi komandos dalis buvo išvalyta namo, kur neapibrėžta nelaimė pranoko juos ir likusią žmonijos dalį. Pats Augustinas neišėjo, nes iš esmės neturi kur eiti. Be to, jis turi tikrą negalavimą, kurį pats gydo su pertraukomis, kurias pats prižiūri.

Jis pateikia du ar tris apreiškimus; vienas, NASA kosminis laivas – „Aether“ – grįžta iš tiriamosios misijos į Jupiterio palydovus, kad patikrintų, ar naujai rastą Jovijos mėnulį žmonės gali gyventi. Jūsų pakilios naujienos yra tai, kad tinkamas atsakymas yra TAIP), tačiau šiurpi žinia ta, kad jie neturi supratimo apie tai, kas nutiko namuose, ir jei jie turėtų stengtis nusileisti, visa komanda pasiduos kažkam labai panašiam, kuris sunaikino gyventojų skaičių jų namuose.

Kitas dalykas, kurį Augustinas pastebi, yra tai, kad jaunoji panelė, kurią jis pavadino Iris (Springall) – po to, kai piešė lygiavertį žydėjimą, kurį ji jam dovanojo, buvo akivaizdžiai apleista po kliringo. Iš viso ji tyli, tačiau gal ir tai yra panašiai. Augustinas supranta, kad šiuo metu ji yra jo pareiga, nes jis negali jos išsiųsti į praeinančią zoną ir ten nėra kito žmogaus. Nepaisant to, jis turi įspėti apie „Aether“ ir tai padaryti turi gauti didesnę radijo laidą (gėris, išsaugok jūsų anekdotus – tai yra šeimos svetainė) ir tai padaryti reikia perlipti į alternatyvią svetainę per šaltesnis metų audros laikas. Tuo tarpu eteris turi savo klausimų; vado (Oyelowo) numylėtinis (Jonesas) yra nėščia, ir jie ketina eiti per keistą meteorų šiukšlių lauką su savo mainų ekspozicija ir radaro įranga, kurią reikia taisyti, o tam reikės pavojingo kosminio pasivaikščiojimo.

Clooney, kuris iki šiol vengė paveikti svarius filmus, iš tikrųjų parodo, kad turi jiems labai padorų akį. Kosminio roko grupė yra gana jaudinanti ir turint omenyje, kad Aether kažkur kitur buvo tiksliai pavaizduotas kaip „įmantrus Stanley Kubricko nušautas kalėdinis apipjaustymas“ (labai įpareigotas, įvairovė), kosmoso eilės yra tikrai praktiškos.

Vienas iš filmo klausimų yra tas, kad yra keletas loginių priežasčių; Pavyzdžiui, mes sukūrėme naujovę, norėdami išsiųsti stebimą misiją į Jupiterį ir pateikti jai puikią VR naujovę, tačiau senoviškoje žemėje naujovė neatrodo labai išplėtota anksčiau, nei mes turime dabar. Ar. Ne. Registruotis.

Bet kokiu atveju, Clooney dirba su darbu, kurio jis reguliariai neprisiima, ir jis labai sunkiai dirba su juo, ypač nuotaikų piko metu. Čia pasakojamos trys ištisinės istorijos; kas naujo su Augustine, kas vyksta laive „Aether“ ir žvilgsniai į praeitį. Clooney, kaip vyriausiasis asmuo, turi patirties juos visus supinti ir iki filmo pabaigos viską surišti aptakiu mažu lanku.

Problema ta, kad čia nėra tikrai naujų minčių apie istoriją. Atrodo, kad filmas buvo surinktas Frankenšteino stiliumi iš daugybės skirtingų kino filmų gabalų – kai kurie geriau už šį, kiti nelabai. Filmui reikia kažko naujo, ko mokslinės fantastikos gerbėjai apskritai norės, nors ir būtų galima sukurti įspūdingą vakarėlio vakarėlį su bingo kortele, susidedančia iš įvairių mokslinės fantastikos filmų, kurie patvirtina, kai kažkas iš to filmo pasirodo ekrane. . Įsitikinkite, kad jūsų žaidimo kortelėje yra „Gravity“, 2001: „Kosminė odisėja“ ir „Tarpžvaigždės“, jei pasirinksite žaisti.

Nors tai nuolat buvo ketinama filmuoti „Netflix“, švelnesnėmis progomis tai galėjo būti „Holiday“ tentas. Tai gėda, kad dalis smūgių nebus vertinga tuo, kad bus rodoma įvykio vietos ekrane, galbūt išskirtiniame IMAX ar lygiaverčiame ekrane (verta tik patvirtinti, kad kosminės roko seka). Namų nukreipimo tikslais jis yra šiek tiek vangus ir sukrečiančiai turi keletą gilių idėjų, tačiau tuo pačiu metu atliekama patraukli apklausa, jei netiksite „Netflix“ ir nesušalsite, o jūs pateksite į kokį nors smegenų mokslinį fantastiką.