Vyriausioji kovoja dėl jos pririšimo

Eikite į Kalėdų dieną, kad įvertintumėte seną gerą vakarietį – iliustraciją mūsų „nerimą keliančioms progoms“ tiek, kiek tai yra 1870 m. Po pilietinio karo vaizdas. Informacija apie pasaulį, parodanti Johno Fordo „Ieškotojų“ užuominas, perdėtais tonais pasakoja apie netekusį, atsistatydinusį pilietinio karo veteraną, kapitoną Jeffrey Kyle’ą Kiddą (Tomą Hanksą), lydintį valkatą Johanną (Helena Zengel – stebėkite, kaip ji dar viena žvaigždė) ), kuriame gyvena nereikšminga bendruomenė Teksase.

Kadangi nerekonstruotas Teksasas karą laiko „vėlyvu nesutarimu“, yra keletas baisių namų šeimininkų, kuriems nebus svarbu pamatyti „Kiowa“ valkatą ant savo namų velėnos. Nepaisant to, kad ji yra Vokietijos žemyn, ji buvo užauginta Kiowa ir dabar ją grąžino „Blue Bellies“ (vyriausybės kariuomenė), kurią parsivežė namo atsistatydinęs kapitonas.

Kad ir kokia žavinga atrodo Naujosios Meksikos aplinka, o paplitę robotų kadrai tai pakankamai parodo, tikroji istorija yra nuostabi dviejų rankų, jos rezultatą lengva suprasti. Kiddui iš pradžių reikia, kad kareiviai ją atstatytų, tačiau veda pats. Galite tai paimti iš to taško.

Nepasiturinčių žmonių kova visur ir visada atsispindi Kidde ir Johannoje, pradedant samdomais kareiviais, kuriems reikia šios perspektyvios jaunos damos, iki šeimos narių, kurie surištų šią žaismingą jauną moterį, kad ji liktų eilėje. Laikina, vyriausioji kovoja dėl jos pririšimo. Neįmanoma laikyti užsieniečių, izoliuotų nuo savo vaikų, ar mažumų, kankinamų dėl savanoriškos įvairovės.

Tikslingas anekdotas papildomai apgaubia dabartinius engiančius pionierius, kurie neleidžia pasiekti mažumų. Bet kokiu atveju, milžiniškas šio aviatoriaus nugalėtojas yra laisva spauda, ​​kapitono skaitomi socialinių reikalų „neinformuotų piliečių“ miestuose straipsniai su vienu popieriumi, pavyzdžiui, Kartaginos vėliava ar „The Clifton Record“. Skaitydamas kapitonas gali išryškinti straipsnius, kuriuose pasakojami sukilimai prieš fondą, tvarkingai perkant iš minios pusiau raštingų.

Informacija apie tą dieną „Greengrass“ gali sutrukdyti sąskaitai, o ne jo Jasono Bourne’o įsipareigojimams, vertinti pasipiktinimą tarp režisierių ir ryškių personažų, keliaujančių jų keliu. Darant prielaidą, kad šiurkščiuose šlaituose vyksta ginklų kova, iš tikrųjų tai yra Vakarų receptas ir toleruotina.

Tikra kalėdinė istorija yra besiplečiantis Kiddo ir Johannos dievinimas ir neišvengiamas polinkis, kurį siūlo dauguma Hankso kūrinių. Paremkite savo kaimynystės filmą ir įvertinkite sumanų vakarietį. Nėra jokių žinių su tokia gaire.