Audra ištrūksta iš parko

Kim Ki-žavesys (Choi Woo-sik) pasiseka, kai žino apie turtingą Parko šeimą, kurios jaunai mergaitei Da-hye (Jung Ziso) reikia papildomų švietimo išlaidų. Ponios Park (Jo Yeo-jeong) aptikimas bus neatidėliotinas, jis įtikina ją, kad jis yra vyras dėl darbo, dėl akreditacijų, kurias sukūrė jo sesuo Ki-jungas (Parko užtvanka). Veiksmingai įsitikinęs šia padėtimi, Ki-charmas pradeda įsitikinti, kad už savo šeimą gali būti lygiai taip pat atlyginta, nepamirštant, kad jie yra kraujo šeimos nariai.

Iš pradžių jis siūlo savo seserį kaip idealią kankinto ir tariamai estetiško Parko vaiko (Jung Hyun-jun) trenerį – darbą, dėl kurio ji įsitikina įsivaizduodama padirbtas pop smegenų mokslo spekuliacijas, kad sukauptų jos mokslininkų akreditacijas. Po trumpo laiko sumanumas Kimas apibūdino vairuotoją ir namų globėją, kad jie galėtų patraukti profesijas, nežinodami skirtingų parkų paslapčių. Namas sukurtas gerai žinomo dizainerio; nutraukta namo palydovė (Lee Jeong-eun) turi savo problemų ir nėra priimtina.

Panašu, kad Bongas Joon-ho turi patikimų įgūdžių perteikti filmus miniai, kurių jie nesuprato, kad turi matyti, kol nepastebi ir nesupranta, kad juos myli. Tai įtraukė jo pristatymą, kuriame pabrėžiama „Barking Dogs Never Bite“ (2000) su šiurpinančiomis lofto blokų istorijomis per „The Host“ (2006), kuriame goliato žuvis grasina asmenims, esantiems netoli Seulo Han upės, iki „Netflix“ remiamos „Okja“ (2017), kurioje vaikas turėtų apsaugoti brangiausią savo šeimos paveldėtą kiaulę nuo virtimo skerdykloje. „Oskarui“ paskirtas „Parasite“, matyt, padidina savo žaidimą.

Kaip ir „Kurosawa in High and Low“ (1963 m.), Taip ir Bongas kelia didmiesčio klimatą, kai turtingieji gyvena aukščiausiame miesto taške esant nepalankiems ir išvalytiems aplinkos veiksniams, o vargšai apačioje yra gana uždarose sąlygose. Iškviesdami Hirokazu Kore-eda „Shoplifters“ (2018 m.) Pardavėjus be darbo, kimai kovojo, kad padengtų skirtukus ir nemokamai apgautų viską, ką tik gali, nepaisant to, kad jie yra sukurti atlikti bet kokį mokamą darbą, kurį gali atrasti . Vienintelį kimų veržlumą koordinuoja jų kūrybiškumas, nuolat užtikrindami sau ką nors be galo, bet kur, kur tik gali, įskaitant jaunuolio vaizduotės kelionę, kad gautų nemokamą belaidžio interneto signalą, kurį jis gali sifonuoti, kurį jis atranda tam tikroje vietoje.

Patikrintas skirtumas nuo ramaus parkų kelio, tankiai apgyvendintas getas virš Kimų audros rūsio lygio sėdi apatinėje šlaito dalyje po siaubingu telekomunikacijų laidų mišiniu. Tuo metu, kai Kim vyresnysis ir jo du palikuonys audra ištrūksta iš parko namų, Bongas nepaprastai svarsto, norėdamas parodyti mums ilgą ekskursiją po smarkų lietų, krentantį laiptais, gatvių vagomis ir žemyn nukreiptais keliais. Tiesiai prie pagrindinės šio apdailos vietos yra Kimų rūsio namai. Jie ir jų kaimynai turėtų praleisti naktį per krizės dangą, įrengtą šalia esančiame mankštos centre. Sąmoningai nežinodami apie ištvermę, kurią patiria paprasti asmenys po žeme, užkalbėti parkai vos rūpinasi, kad paskambintų jiems atskirai, prašydami, kad jie atvyktų ir padėtų rengti savo vaiko gimtadienį.

Parazitas-bongas-joon-ho-filmas 2019 Kur nors paskutiniame Parazito trečdalyje trims kims reikia pasitraukti, kai parkai grįš namo iš žydrumo iš kelionės lauke. Suprasdami, kad parkai savaitės pabaigoje nebebuvo, naujasis jų tarnas (Chang Hyae-jin) neteisėtai perkėlė savo šeimą be parkų informacijos, kad galėtų išnaudoti patalpas, perdegti gabalėlius ir brangiai kainuojančias viskio ąsočius. Tėvo (Song Kang-ho) vaikas ir mergaitė po atviru planu atsipalaiduoja po galiniu stalu.

Sutuoktinis Parkas Dong-ikas (Lee Sun-kyunas) ir jo pusė atsipalaiduoja ant sofos ir aprūpina racija tuo atveju, jei jų gimtojo amerikiečio užfiksuotas vaikas Park Da-melodija (Hyun-jun Jungas) juos vadina viduje jo darželio teepee, kur jis trumpam mėgaujasi puikia veikla lauke. Norėdami nepastebimai nepastebimai pakilti iš namų, trys pasislėpę Kimai turėtų tvirtai pakibti, kad parko globėjai užbaigtų bendro masturbavimo epizodą ir linkteli. Pono Kim vaikas ir mergaitė paslydo laipteliais, o Ki-taekas didžiąją kelio dalį patraukė per medines grindis, kai Da-tune mano, kad Parko globėjų racija juos pažadina. Ar jie ras Ki-taek, sustingusį per vidurį perėjoje?

Sumišusi scena leidžia tiksliai pagalvoti, kaip meistriškai vyriausiasis Bongas sutvarko daugybę skirtingų jam prieinamų komponentų. Kiekviena filmo scena laikosi šio formato kaip ir panašiai kaip Hitchcockas, kuris kino versle pradėjo kaip amatininkų vadovas, Bongas mąsto išoriškai ir turi išsamios informacijos apie savo sričių topografiją.