Nemanau, kad šie dalykai yra filmo trūkumas

Jordanas Belfortas, kurį vaidina Leonardo DiCaprio, pradeda savo brokerio pašaukimą didžiulėje firmoje. Nepaisant to, po rinkos nuosmukio jis vėl pradeda, šį kartą galvodamas apie tai, kaip lengvai užsidirbti, vadovaujant naujausiam Martino Scorsese’o filmui „Volstryto vilkas“.

Beveik nieko nežinau apie Volstritą ir akcijas, todėl buvau šiek tiek sunerimęs, kad pasiklysiu persikeldamas į šį filmą. Nepaisant to, filmas tai suvokia ir skirtingomis progomis kreipiasi į balsą per struktūrą. Filme yra keletas puikių snickerių, tačiau paprastai jis bando išlikti emocine puse net per beprotiškus Belforto biuro juokelius.

Įspėjimas: tai yra sunkus R įvertintas filmas, kuriame gausu vaistų, nuogybių ir pakankamai nemalonių žodžių, kad Samuelis L. Jacksonas galėtų bėgti į šlaitus. Nepaisant to, nemanau, kad šie dalykai yra filmo trūkumas tuo atveju, jei tai ką nors prideda prie klimato ir padeda jums pripažinti, kokiame pasaulyje Belfortas susirinko ir kuriame gyveno.

Vaidyba apskritai nuostabi. Leonardo DiCaprio atlieka tikriausiai geriausią savo pašaukimą, nes jis yra praktiškai kiekviename filmo kadre ir yra taške visą laiką. Jo Jordano Belforto pavaizdavimas gali būti šiek tiek neteisingas, šiaip ar taip, niekas negali teigti, kad jis nuolat įtraukia.

Nors jis yra pagrindinis turnyras, Jonah Hill yra stipri ir linksma kaip teisinga Belforto ranka. Puiki Margot Robbie vaidina svarbiausią Belforto filmą didžiojoje filmo dalyje ir nėra įprastas įspūdingai patrauklus sutuoktinis, kurį Belfortas manė gaunąs. Neturėtume atmesti Robo Reinerio, Kyle’o Chandlerio ir Matthewo McConaughey’io, kurie visi stulbina savo mažuose darbuose.

Filmo dėmės patenka ant Scorsese ir autoriaus Terence’o Winterio pečių. Visų pirma, filmas trunka vos tris valandas. Aš šiek tiek vertinu darbą keičiančioje erdvėje, kad tas daiktas turėtų garbingą žingsnį. Tai nekeičia to, kad po dviejų valandų pradėjau tikrinti laikrodį kas 15–20 minučių. Istorija prasideda solidžiai ir pritraukė pagrindinės demonstracijos metu. Kaip ten bebūtų, kažkur netoli trečio karto judantys striptizo šokėjai per darbo vietą ėmiau prarasti susidomėjimą. Tai vieta, kur norėčiau, kad „Scorsese“ ir „Winter“ būtų įžengę ir valdę 20 ar šiek tiek mažesnių būdų iš filmo. Jis yra siaubingai laisvas ir nereikalingas ir jam reikia daugiau medžiagos, kad išlaikytų tris valandas.

DiCaprio kartu su likusia atlikėjų grupe verčia šį filmą peržiūrėti ir neabejotinai gausite savo grynųjų pinigų tuo atveju, jei eisite į teatrą. Tačiau po tinkamų poros valandų „Volstryto vilkas“ nustebino galutinį tikslą ir baigėsi trumpu žvilgsniu į tai, kaip Volstritas veikia, paprastai apstu beprasmių anekdotų ir plėtoja temą.