Tamsūs alkoholio vakarai baruose

Tikrąja prasme nėra jokio kito metodo, kaip pranešti, kaip žmogus jaučiasi žiūrėdamas į perspektyvią jauną moterį. Tokie filmai nėra rodomi reguliariai. Sąmoningai provokuojantis, stebėtinai įdomus, absoliučiai jaudinantis ir tikra prasme pasirengęs jus išlaikyti kaip niekada trokštantį ir nerimą, tai tikrai kažkas neįprasto. Žmonėms, išvydusiems šį įvykį „Sundance“ kino festivalyje, buvo stulbinamai pasisekę, tačiau šią savaitę paskutinį kartą pasirodžius kino teatrams, platesnis apklausų rinkimas turės galimybę suvokti, kas čia yra. Tai, ką jie pamatys, yra visiškai nuostabus pranešimas. Tai, puikūs žmonės, yra meno kūrinys ir geriausias metų filmas.

Tikrai perspektyvi jauna moteris yra tikrojo gyvenimo pasiekimo viršūnė 2020 m. Tai, kaip jis jus nukreipia konkrečiu būdu, užsimindamas apie tam tikrą dalyką, tuo pačiu metu perteikdamas kitą, yra vien ryškumas. Idealu eiti šiek tiek neaišku, o tai yra tikrai sunki reklama, tačiau supraskite, kad ji vaikšto tarp daugybės rūšių. Tam, kad būtų sukurtas piktiausias įmanomas filmas apie užpuolimo kultūrą, reikia ypatingo prisilietimo, be to, be galo įdomus personažų tyrimas su gana garso takeliu. Be to, jis, kaip aš norėčiau galvoti, yra turbūt geriausias uždarymas, kokį tik esu matęs. Tai gali atrodyti dideliu aplodismentais, tačiau visa tai yra daugiau nei visame pasaulyje.

Trumpai pagalvokite apie šį mažą tikrumą: tai pirmasis Emeraldo Fennello filmas. Anksčiau ji nužudė Ievą, ypač kaip eseistė, tačiau tai įrodo, kad Fennellas taip pat yra gana vyriausias. Jos elgesys, tempas ir suvokimas, kaip žaisti su minia žmonių prielaidų, yra nepaprastas. Gana greitai Fennellas tapo prodiuseriu, kurį verta stebėti, tačiau verta mylėti. Tai yra viso filmo laikrodis. Ji neabejotinai mėgaujasi gėdingais pasaulio veiksmais, tačiau tai daro nuostabiai išradingai.

Cassie (Carey Mulligan) už visus pinigus pasirodo kaip 30-metis, kuris visko nesutvarkė. Metusi vaistų mokyklą, ji dirba nedidelį užsiėmimą bistro, matyt, išeidama visą vakarą ir ilsėdamasi visą dieną. Atrodo kaip klubo graužikas, ji rūpinasi savo vadu (Laverne Cox), lygiai taip pat kaip globėjais (Clancy Brown ir Jennifer Coolidge). Įvertinus viską, ji kadaise turėjo tokią garantiją. Tai, ko jie nesupranta, yra tai, kad jos tariami tamsūs alkoholio vakarai baruose ir klubuose yra dėl tam tikros priežasties – visa tai yra sudėtingas susitarimas, kurį ji išsamiai apibūdino nuo tada, kai numanomas atvejis mokykloje privertė ją atostogauti. Tuo metu, kai į kavinę ateina ankstesnis jos kolega Ryanas (Bo Burnhamas), prasideda erzinimas, tačiau dabartiniai jo pasiekimai taip pat padeda jai prisiminti, ką ji turi daryti.

Nors Ryanas jos ieško nepraktiškai, Cassie kuria savo strategiją. Pasakojama dalimis, matome ją su kita ankstesne kohorta (Alison Brie), kaip ir vyresniąja mokyklos nare (Connie Britton), be kitų. Ji planuoja šiek tiek išdykėlių, neatsižvelgdama į tai, ar tiksliai nebus aišku iki kito laiko. Ir vis tiek, po viso to, Fennell iš tikrųjų turi daug rankovės, ir jūs nematysite nė vieno jo prisilietimo. Dar daugiau pareiškus, būtų sunaikinta nuostaba.

Kiekvienam asmeniui, kuris sėdėjo įtemptai, kad kitas Carey Mulligan atleistų, norėdamas juos papūsti, štai. Geriausias jos pašaukimo darbas pralenkia sensacingas „Švietimo ir laukinės gamtos“ parodas. Kreipiamasi į Mulliganą, kad jis čia padarytų toną, nurodydamas didžiulį pasiekiamumo krūvį, pradedant nuo vieno diapazono finišo, tada ant kito, tačiau ji tai visiškai išmano. Stebina sumanumas, kurį ji suteikia Cassie, net su koroziniu liežuviu, tačiau stebi, kaip ji eina iš vienos nepaprastos į kitą skirtingomis eilėmis, o jūs tiesiog jaučiatės priblokšti jos sugebėjimų. Vadinti tai „Oskaro“ pagirtina egzekucija yra nepakankamai akivaizdu.

Antraplaniai vaidmenys egzistuoja Mulligano šešėlyje, tačiau Bo Burnhamas niekada nebuvo kažkas daugiau. Jis suteikia Ryanui sluoksnių, todėl jis viršija sentimentalų bendrininką ar komišką foliją. Jis turi gilumo ir įmantrumo, todėl Mulligano Cassie yra žymiai labiau užpildytas personažu. Skirtingi palaikantys grotuvai iš esmės projektuojami tiksliai, todėl, nepaisant to, ar jie negauna didžiulio ekrano laiko krūvio, jie tuo naudojasi. Pagyrimas Alison Brie, Connie Britton, Adam Brody, Clancy Brown, Jennifer Coolidge, Laverne Cox, Max Greenfield, Christopher Mintz-Plasse, Alfred Molina, Sam Richardson, Molly Shannon ir kt., Kurie visi vykdo Fennell viziją.