Vertybinių popierių biržos kontrole

Martinas Scorsese’as grįžta į dalį savo dėmesio vertiausių pasiekimų filme „Volstryto vilkas“. Panašiai kaip ir savo svarbiausiame filme „Geri draugai“, Scorsese’o pagrindinis personažas yra pasakotojas, o jis taip pat vaidina ekrane.

Buvo minučių, kai Leonardo DiCaprio visais tikslais nukreipė Liottą į „Goodfellas“. Koreliacijos tuo nesibaigia. „Goodfellas“ priklauso nuo to, kokias pasekmes gali sukelti tikras minios apiplėšimas. „Volstryto vilkas“ priklauso nuo tikro verslo triuko Volstrite pasekmių. Abiejų istorijų skirtumai, kiek piktybiški, tam tikru laipsniu yra užgožti. Tai daugiau ar mažiau esmė.

Jordanas R. Belfortas buvo vertybinių popierių makleris, kaltinamas už pažeidimus, susijusius su vertybinių popierių biržos kontrole ir centų atsargų variklio skyriaus valdymu. Jis garsėja tuo, kad gyvenime tęsiasi juokingais pertekliais, kai jam ir jo bendrininkams buvo normalu, kad darbe buvo kekšių, kol visi vartojo vaistus. Per įvairius triukus jis virto išskirtinai turtingu vyru. Viską susinaikino ir jis liko išgyvenęs 22 mėnesius kalėjimo. „Volstryto vilkas“ sieja jo pakilimą ir neišvengiamą kritimą ir priklauso nuo Belforto panašaus pavadinimo knygos.

Pradžioje į Jordaniją žiūrima kaip į plačiai besijaučiantį jaunuolį, kuris siekia savo milijoną uždirbti Volstrite. Pirmąją darbo dieną vienas geriausių organizacijos šunų veža jį pietauti. Vadybininkas išsitraukia kokainą ir pradeda murkti tiesiai prie stalo. Tuo metu jis moko Jordaniją, kad norint įsivyrauti šioje srityje, reikėtų bet kokiu atveju dvigubai per dieną nusišalinti. Aišku, tai nebus niuansų istorija. Neilgai trukus, netrukus, rinka smuko ir Jordanija ieško darbo.

Praėjus, matyt, porai neadekvačių minučių, Jordanija atidarė cento atsargų variklio skyrių. Praeina dar pora minučių, o Jordanija palaiko nepaprastai vaisingą verslą, priklausantį nuo asmenų išplėšimo. Nuo to momento gausa yra raktinis žodis. Nei vienas vaistas nelieka apleistas. Nė viena padoriai atrodanti dama nepriekaištinga. Tai vakarėlių laikas, kaip galima įsivaizduoti Romos bashes.

Kai pagaliau viskas sugenda, Jordanija nusprendžia toleruoti savo likimą su Fed’ais arba kreiptis į savo partnerius, panašiai kaip Liottos personažas filme „Gerieji“. Toliau seka viskas.

„Volstryto vilkas“ yra nepaprastai įdomus, jei per ilgas, patikrinimas ištisas tris valandas. Matyt, Scorsese pakeitė jį nuo keturių valandų. Kai kuriuos suerzins kalba, nes manoma, kad jos turi daugiausiai F bombų, įskaitant pornografijas. Tuo atveju, jei tai nėra jūsų problema ir jūs vertinate bet kokios rūšies šėlsmą, šis vilkas paliks jus raudoti žavesiu.