Filmai Nemokamai Online

Filmai nemokamai online po 33 metų Eddie Murphy vėl pasiruošęs vakarėliui. 1988 m. „Atvykimas į Ameriką“ dažniausiai vertinamas kaip Murphy aukso amžiaus pabaiga, kai jaunasis komiksas šturmavo kasų topus hitų komedijomis, paversdamas save pramonės honoraru su šia funkcija, kuri daugelį metų suteikė paskutinę nemokami filmai online didžiausią sėkmę. Triumfas buvo pelnytas, kai Murphy ėmėsi prodiuserių ir vaidmenų, norėdamas paversti save tradiciniu vadovaujančiu vyru, metė iššūkį sukurti romantiškas nuotaikas, o inžinerijos metu buvo sukurta absurdiška su žuvimi iš vandens komedija, kuri, nors ir ilgai, padarė triuką, paversdama Murphy apibrėžtas veikėjas. Pastaraisiais metais žvaigždė buvo gerai nusiteikęs (pelnė daugybę apdovanojimų su 2019 m. „Dolemite Is My Name“), todėl prasminga yra tai, kad Murphy sugrįžtų kaip princas Akeem, norėdamas sukurti siautulingą ekrano tęsinį su filmai nemokamai online, “Ilgai lauktas sugrįžimas į Zamundos pasaulį, kuris patiria naują karališkosios vadovybės krizę.

Susidūręs su karaliaus Jaffe (Jamesas Earlas Jonesas) netektimi, princas Akeemas ruošiasi perimti Afrikos šalies Zamunda kontrolę, prie kurios prisijungė jo žmona karalienė Lisa (Shari Headley) ir trys jo dukterys, įskaitant vyriausiąją Meeką (KiKi Layne). ), kuris pasirengęs tapti valdovu. Tačiau Zamundos tradicija leidžia tik vyrą įpėdinį, o Akeemas sužinojo, kad per pirmąjį Amerikos nuotykį jis susilaukė berniuko. Kartu su savo padėjėju Semmi („Arsenio“ salė) Akeemas grįžta į Kvinsą (Niujorkas) su planais surinkti Lavelle (Jermaine Fowler) ir grąžinti jį į Afriką. Sutikęs apžiūrėti nemokami filmai online lankytinas vietas su motina Mary (Leslie Jones), Lavelle yra pakeliamas į lyderystės kelią, priblokštas galimybe ir sužavėtas karališkojo jaunikio Mirembe (Nomzamo Mbatha). Padėtį komplikuoja kaimyninės žemės „Nextdori“ lyderis generolas Izzi (Wesley Snipesas), kuris žada karą su Zamunda, nebent Lavelle ištekės už savo dukters, viliotojos Bopoto (Teyana Taylor).

Filmai nemokamai online

Prieš prasidedant „Atvykstančių 2 Amerikos“ istorijai, yra keletas verslų. Karaliaus Jaffe mirtis yra neišvengiama, tačiau valdovas lieka apgaulingas savo lovoje ir būtinai palaiko Akeemą, kai jis tvarko „Zamunda“ augimą, kuris neseniai atidarė savo pirmąjį „McDowell“ restoraną (John Amos cameos kaip Cleo McDowell), o jo paties nekantrumas šventėms sukelia gyvą prabangos ekstravagantiškumą. Tai atidarymo šventė režisieriui Craigui Breweriui (besimėgaujančiam antruoju bendradarbiavimu su Murphy), kuris dainomis ir šokiais atgaivina džiūgaujančią Zamundos nuotaiką, išryškindamas įspūdingus tęsinio techninius kreditus, įskaitant hipnotizuojančius kostiumus iš legendinės Ruth E. Carter. Tai galimybė įsikurti pažįstamiems veidams ir šlovingai idealizuotai Afrikos aplinkai, kai filmai nemokamai online užtrunka laiką, kad galėtų mėgautis, prieš grįždamas prie Akeemo verslo, kuris staiga priminė savo laiką Karaliaučiuje, kur jį apsvaigino Marija po klubo išvykos ​​su Semmi (žvilgsniai kuriami naudojant senėjimo technologijas), tapo berniuko, kurio niekada nebuvo sutikęs, tėvu.

Filmai nemokamai online nepraleidžia daug laiko dabar gentrifikuojamose karalienėse, o rašantieji pagrindiniai veikėjai renka Lavelle’ą ir jo šeimą (įskaitant Tracy Morganą kaip dėdę Reemą) ir grįžta į „My-T-Sharp“ kirpėją. parduotuvė su žaidimu su Clarence’u ir jo ginčijamais senjorais (Murphy ir Hall nepraleidžia ritmo, sugrįžtančio į kelis vaidmenis ir stiprų makiažą). Didžioji dalis tolesnių veiksmų lieka Zamundoje, kur „karalienės niekšui“ tenka išbandyti, kad taptų tinkamu princu, kovojančiu su naujai surasta gausybe ir asmeniniais iššūkiais, įskaitant ūsų pašalinimą iš miegančio liūto. Lavelle yra priverstas įrodyti savo vertę, o nemokami filmai online siūlo keletą puikių farsų akimirkų, kai Breweris patraukia filmą su patraukliu juokingumu iš žaidimo dalyvių, surasdamas Snaipusus laimingiausius čia, turėdamas kamuolį kaip grėsmingą grėsmę , Generolas Izzi.

Raštu nebandoma būti nieko kito, kaip tik plonai uždengtas „Atvykimo į Ameriką“ pakartojimas, pastatant Lavelle į princo Akeem vietą, priverstą rinktis tarp karalystės gėrio ir jo širdies poreikių. Mbatha daro stiprų įspūdį kaip Mirembe, tačiau romantiškas filmai nemokamai online siužetas linkęs sumenkinti pradžios pusės dvasią. Įdomesnių komplikacijų yra su Zamundos moterimis, kai Meeka ir karalienė Lisa susiduria su seksistine karalystės tradicija, atverdamos Akeem akis į ateitį. Susivienijimo laikas su originaliais personažais taip pat yra patrauklus, tačiau pastatymas nemokami filmai online leidžia per daug pakartoti pirmojo filmo bitus (specialios „Zamundan“ maudymosi praktikos mėgaujasi dviem atgaliniais skambučiais), o savęs suvokti eilutė apie paliktų tęsinių nenaudingumą nėra būtina. Vis dėlto juoko stengiantis gausu, o alaus darykla viską laikė pažįstama ir linksma.

Filmai nemokamai online

Filmas filmai nemokamai online tikrai yra pergalės rato tęsinys, suteikiantis gerbėjams šviesų ir juokingą sugrįžimą į Zamundą ir visus beprotiškus personažus. Tai nėra drąsus tęsinys, praleidžiant bet kokią kūrybinę riziką, bet jo nuotaika kartais yra nenugalima, o Murphy siekia prižiūrėti paprastą žiūrėjimo patirtį, alsuojančią daug žavesio, širdies ir linksmybių.