Lesbietės dienoraštis (XII). Reikšmės, žinutės ir baltas apskritimas

Šeštadienis, o aš rašau tekstą antradieniui. Ir dėl to nesigailiu, nes tai vakaras prieš pirmadienį, vadinasi… liks keturios dienos iki penktadienio! Tai turi be galo didelę reikšmę man, mano gyvenimui, kaimynų kasdienybei, būsimoms kelionėms.

Po šio penktadienio turės praeiti dar dvi savaitės. Tada, matyt, tai atsitiks. Atsivėrimas, daug klyksmų, gimimas. Mano rūpestis, Partnerės laukimo pabaiga, giminaičių linkėjimai, gausybė dovanų. Mūsų Lietuvos gyventoja(s), tėvynės pilietė(-is). Kalbu apie naują gyvybę, kuri vadinsis taip paprastai – „kūdikis.“ Matyt, net aš pati dar nesuvokiu, kokia tai būsima reikšmė mums ir pasauliui.

Draugė mane įkyriai ragina aprašyti ištrauką iš jos gyvenimo.

Neseniai ji grįžo po ilgą laiką trunkančio dailės terapijos seminaro ir pasakoja:

„Šiandien grupei pasakiau, kad tos mano nupieštos stiprios rankos, kurių buvo daugiau negu keturios, gali atgaivinti, išgelbėti, kurti ir apkabinti mylimą žmogų. Žinai? Galvojau apie tave.“

Kita diena buvo sekmadienis – mūsų šeimos diena. O ji išdūmė iš namų į studiją. Tikiu, kad per daug tądien kalbėjau apie tvarką, dėl to ir pasitraukė. Grįžo po 3 val.

Paklausiau: „Kaip tau sekėsi? Ar lydėjo įkvėpimas?“.

O ji: „Šiandien norėjau juodų dažų. Nieko gero. Patepliojau ir gana. Užteko vos transportu pasivažinėti, tai labai ilgai užtrunka. Dar būdama stotelėje, jau norėjau grįžti namo“.

Taip ir nesužinojau, ką ji tapė. Gal stiprias rankas? Ne. Šį kartą kažką niūresnio, trapesnio. Tai, ką skauda. Įtampa. Nepasitenkinimai.

Ji ne visada vaizduoja rankas. Dažnai slepia širdį, neretai stokoja laiko.

Bet myli ir ilgisi visados.

Artumė:  „Šį straipsnį parašė mano Partnerė mano vardu ir papildė jį dar šiuo pranešimu“:

„Brangioji, tądien nutapiau Tave tamsoje. Gruntu užmėčiau ir net įsivaizduojamu akmeniu – taip Tu man įgrisai. Tačiau Tavo pilvas liko šviesus. Plonai plonai užbaigiau, palikdama uždarą apskritimą, jis skaidrios, minkštos baltos spalvos.  Rytoj nufotografuosiu ir galėsi įdėti į dienoraštį. Parašyk dar ką nors apie meilę. Apie spalvotą, su šešėliais ir atspindžiais, tikrą meilę.“

Artumės Partnerė.

Parašykite komentarą