Kviečiame į seminarą „Baimės skydas – ar verta juo dangstytis?“

Kai kurias savo baimes mes labai lengvai atpažįstame, tačiau dažnai gyvename bėgdami, vengdami akis į akį susidurti su tuo, dėl ko nerimaujame, ko nedrįstame atpažinti.

Nors kartais ir suvokiame, kad įveikti kai kurias baimes būtų naudinga mums patiems ir iš jų išsivadavę taptume laimingesni, tačiau nežinome, kaip prie jų priartėti, kaip atverti duris į save.

Baimių būna pačių keisčiausių, kokias net sunku įsivaizduoti. Kita vertus, baimė – tai gyvenimo mums duota dovana – galimybė įvertinti save iš naujo, pažinti  savo vidinius „stabdžius“ ir blokus“.

Baimės paprastai perspėja mus dėl galimos nedraugiškos aplinkos ‒ veikia kaip savisaugos refleksas. Tačiau kita vertus ‒ neadekvačiai susiformavęs, šis refleksas gali tapti kliūtimi kurti pasitikėjimo santykius su savimi ir aplinka.

Tad kviečiame į seminarą, kurio metu pasinersime į kelionę, leisdami  sau atrasti ir pažinti save ir tai, kas slepiasi mūsų užkaboriuose.

Seminaro tikslai:

  • Naudojant menų terapijos metodą atpažinti savo baimes, susijusias su priklausymu socialiai pažeidžiamoms grupėms.
  • Atskleisti savo baimės ribas.
  • Iškelti savo baimes į išorę.
  • Atpažinti, kokias baimes jaučiame „sau“ ir „kitiems“ (homofobijos lygmenys, ksenofobija, baimė bendrauti su neįgaliaisiais ir pan.).
  • Įgyti savęs sustiprinimo ir palaikymo įgūdžių.

Seminaro vieta: Vilnius (centras, vieta bus patikslinta užsiregistravusiems)

Laikas: 2012 11 24 d. 12:00 – 16:00 val.

Seminarą ves psichologė Junona Berznitski

Kaina: nemokamai

Registracija: jau baigėsi.

Sekite renginius mūsų facebook puslapyje!

Parašykite komentarą